Jaki produkt zawiesić na okna?

Nikt z nas nie mógłby przebywać cały czas w zamkniętym pokoju bez okna. Przyzwyczailiśmy się do tego, że w środku dnia w naszym pokoju musi być jaśniutko. Przez sztuczne światło mogą boleć i piec nas oczy. Zresztą, im większa ilość promieni słonecznych, tym bardziej mamy siłę do działania. Gołe okienka to jednak nie jest najlepsze rozwiązanie, mając na uwadze to, że sąsiedzi są wszędzie i wszystko widzą. Właśnie dlatego okno trzeba zaopatrzyć w jakiś materiał. Obecnie są szeroko i powszechnie dostępne różnego rodzaju firaneczki, zasłony, rolety, żaluzje, a wszystko to w wielu kolorach i wzorkach.

Rodzaj tkaniny, z której zrobiona jest zasłona powinna być wytrzymała, aby przy praniu nie straciła swojej gładkości i miękkości. Lecz warto powiedzieć, że wieszania firanek żadna kobieta nie lubi. Pobolewają przy tym rączki oraz plecy, a często bywa, że nasz wysiłek poszedł na marne, bo firanka została zawieszona krzywo.

Który kolor rolety kupić?

Ja mam w mieszkaniu farbę na ścianach w kolorze lekko szarym. Aby ożywić pomieszczenie, kupiłam rolety w odcieniu turkusowym, które pięknie wtapiają się do reszty wyposażenia, a meblościankę i dodatki są śnieżnobiałe. Ogólnie wolę stonowane aranżacje. Rolety szybko można zamówić, super zapewniają prywatność, a rano to bardzo ważne. A co bardzo korzystne – na rolety dostajemy dokumenty gwarancyjne. Przy ewentualnym zepsuciu dzwonimy do sklepu i w przeciągu kilku godzin przyjeżdża do naszego mieszkania pan od usterek. Jest jeszcze jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę na rolety – ich się nie pierze.

Światło na naszym balkonie

Lato jest super, lecz promienie słoneczne czasami nas drażnią.

– Czasami chcemy usiąść na tarasie, lecz tak, by uniknąć słońca, odprężyć się w cieniu.

– Nietypowym pomysłem są markizy – z materiału, mocna, precyzyjnie założona, w różnych kolorach i wzorkach.

Markizy mają różne rozmiary, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Na markizy także mamy gwarancję.
Ogłoszenia o przetargach na zakup rolet możesz znaleźć tu:
http://www.katowice.so.gov.pl/przetargi/temp/oferty/0127/186022-2009.htm .

This entry was posted in Handel. Bookmark the permalink.

Comments are closed.